Korektúra

Pre dobrú záverečnú prácu je okrem originálneho a kvalitného obsahu potrebné dodržať aj predpísanú formálnu štruktúru a taktiež text bez gramatických chýb.

Po vyčerpávajúcom písaní práce predsa nestojí za to dostať zníženú známku kvôli zlému riadkovaniu alebo veľkosti a typu písma. Gramatické chyby zas bijú čitateľovi do očí a kazia dobrý dojem z práce.

Jazyková a štylistická korektúra

Nenechajte si svoju záverečnú prácu pokaziť gramatickými chybami. V rámci jazykovej korektúry opravíme i/y, dĺžne, čiarky, veľké a malé písmená, skloňovanie aj časovanie. Vaša práca tak nebude mať ani malé gramatické nedostatky.

Pri štylistickej korektúre sa zameriame na správny slovosled, zrozumiteľnosť a opakovanie slov.

Formálna úprava práce

Každá záverečná práca má predpísanú formálnu úpravu, ktorú je potrebné dodržať. Či už ide o okraje, veľkosť písma, riadkovanie alebo iné náležitosti, všetky sú pri hodnotení práce veľmi dôležité.

Nechajte si ich pre istotu skontrolovať a opraviť našim tímom profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a všetko nastavia presne tak, ako je potrebné.

Naše garancie a výhody

 • DISKRÉTNOSŤ A ANONYMITA

  Diskrétnosť a anonymita sú u nás na rovnakom mieste ako kvalita, čo považujeme tiež za prejav absolútnej profesionality.

 • KVALITA A PROFESIONALITA

  Kvalita a profesionalita sú u nás na prvom mieste. Podklady pripravuje profesionálny tím autorov, ktorý spracujú objednávku vždy v najvyššej kvalite.

 • ZÁRUKA ORIGINALITY

  Všetky podklady sú jedinečné a unikátne. Zaručujeme prípravu originálnych textov.

 • RÝCHLOSŤ SPRACOVANIA

  Kvalitný text vyžaduje primeraný čas na prípravu a spracovanie, avšak dohodnuté termíny si ctíme.

 • ÚPRAVY ZADARMO

  Ak dielo nezodpovedá dohodnutým požiadavkám, úpravy spracujeme expresne a zadarmo.

 • PLATBA NA SPLÁTKY

  Za spracovanie podkladov môžete zaplatiť aj na splátky.

Nacenenie nezáväznej objednávky je ZDARMA a k ničomu Vás nezaväzuje